Dětská patrová postel s výsuvnou postelí CARINO 190x80 cm

Jedná se o kompletní sestavu: POSTEL + 2x MATRACE + 2x ROŠT. Levná patrová postel s úložným prostorem včetně 2x matrace a 2x roštu a se zábranou splní sen vašich dětí mít doma opravdickou patrovku

10 549 Kč cena včetně DPH

21 098 Kč

Momentálně nedostupné

Objednáte-li si zboží dnes, bude Vám doručeno do 7. 9. 2019

Kat. číslo:
006-0175
Výrobce:
BMS
Záruční doba:
24 měsíců

Popis produktu

Jedná se o kompletní sestavu: POSTEL + 2x MATRACE + 2x ROŠT. Levná patrová postel s úložným prostorem včetně 2x matrace a 2x roštu a se zábranou splní sen vašich dětí mít doma opravdickou patrovku. Tímto výrobkem nejen rozvinete jejich fantazii, ale díky ochranné zábraně je zabezpečíte po celou noc a konečně si všichni pořádně odpočinete. Díky praktickému úložnému prostoru vyřešíte problémy s uschováním všech malých potřebných nezbytností. Dopřejte tedy vašemu dítěti mít v pokojíčku zajímavou postel, na které si bude přes den hrát a večer usínat, aniž by tato investice výrazně provětrala váš bankovní účet. 

Koupí patrové postele CARINO získáte: Moderní postele  100% ochranu pro vaše dítě, díky bezpečnostní zábraně  Pevné rošty Úložný prostor Kvalitní pěnová matrace je univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Dosahuje výšky 8cm.

  • Vlastnosti: úložný prostor, zábrana